Facebook Twitter
    RTV Hollands Midden
    • Home
    • Over ons
      • Programmering
      • TV Gids
      • Verzorgingsgebied
      • Vacatures
    • Programma’s
      • Sterrenshow
      • Klompentoppers
      • Programma terugluisteren
    • Nieuws
      • Agenda
    • Sport
      • Programma voetbalclubs
      • Standen
      • LIVE SCORES
    • Luister online
    • Contact
      • Prikkers
      • Verzoekjes
      • Reclame
    Facebook Twitter
    RTV Hollands Midden
    Home»Nieuws»Agenda»Agenda»100 jarig jubileum concert van Con Amore
    Agenda

    100 jarig jubileum concert van Con Amore

    2 mei 2023Bijgewerkt:27 april 2023

    Nieuwkoop – Het komt niet zo vaak voor dat een “amateurkoor ” 100 jaar bestaat. Op 19 november 2022 was dit met dit koor het geval. Graag hadden we op die datum het jubileum concert gegeven, maar door de onzekerheid over Corona is er toen besloten om dit in het voorjaar van 2023 te doen. En nu is het eindelijk bijna zo ver. De afgelopen tijd is er flink geoefend onder de enthousiaste leiding van dirigent Wim Kusee. Er zullen liederen worden gezongen zowel in de Nederlandse taal als in het Engels, Duits en Latijn. Men heeft gekozen voor een programma met liederen die het koor vroeger heeft gezongen en liederen uit het hedendaagse repertoire.

    Graag nodigen wij u/jou/jullie uit voor het bijwonen van ons 100- jarig jubileumconcert. We zullen oude en nieuwe liederen ten gehore brengen.

    We hopen op uw komst. Kerk open om 19.30 uur. De toegang is gratis. Bij de deur wordt er gecollecteerd ter bestrijding van de onkosten. Na afloop is er nog gelegenheid om elkaar te ontmoeten in gebouw “De Rank”.

    Christelijke Gemengde zangvereniging Con Amore 100 jaar

    13 mei 2023

    20:00 uur in de Hervormde kerk aan het Regthuysplein in Nieuwkoop

    Medewerkenden:

    Wim Kusee  (dirigent)

    Simon Stelling  (piano / orgel)

    Jacqueline Meijer  (sopraan)

    Ria van den Bosch  (hobo)

    Suzanne Arends  (dwarsfluit)

    “Con Amore” is een relatief klein koor met ongeveer 30 leden. Maar we zingen graag en met enthousiasme. We vinden het belangrijk om ons Christelijk geloof uit te dragen. Dat doen we niet alleen door het zingen, maar daarnaast ook met het omzien naar elkaar.

     

    Aan dit concert werken de volgende musici mee, te weten, Simon Stelling (piano en orgel), Jacqueline Meijer (sopraan), Ria van den Bosch (hobo) en Suzanne  Arends (dwarsfluit).

    Het concert vindt plaats op zaterdag 13 mei om 20.00 uur in de Hervormde kerk aan het Reghthuysplein in Nieuwkoop. De toegang is gratis, aan het eind wordt er een collecte gehouden, ter bestrijding van de onkosten.

     

    Het wordt een mooi concert! We hopen op een goede opkomst!

     

    agenda nieuwkoop nieuws
    Deel: Facebook Twitter Email WhatsApp

    Gerelateerde berichten

    Een vergunningplicht voor stikstofgerelateerde wijzigingen

    6 juni 2023

    Verhuurders opgelet: nieuwe verplichtingen per 1 juli 2023!

    5 juni 2023

    Extreem weer leidde in 2022 tot recordschade van 886 miljoen euro

    4 juni 2023

    RTV Hollands Midden
    "Het Hollandse Hart van de Regio"

    Postbus 8
    2460 AA Ter Aar
    0172 604016
    info@rtvhollandsmidden.nl

    RTV Hollands Midden
    RTV Hollands Midden

    De Omroep van Nieuwkoop, Ter Aar, Langeraar, Papenveer, Korteraar, Nieuwveen, Zevenhoven, Vrouwenakker, Noordeinde, Noorden, Noordse Dorp, De Meij, en Woerdense Verlaat.

    Dé omroep van Nieuwkoop

    Post adres

    Postbus 8
    2460 AA Ter Aar
    0172 604016
    info@rtvhollandsmidden.nl

    Facebook Twitter
    • Privacy reglement
    • Privacy statement
    © 2023 RTV Hollands Midden. Designed by Webeyes.

    Vul hierboven je zoekterm in en klik op Enter. Druk Esc om te annuleren.