Regio – Duidelijk is inmiddels dat de uitbraak van het coronavirus nog enige tijd een impact heeft op het bedrijfsleven.
Veel ondernemers denken na over het (al dan niet tijdelijk) wijzigen van de omvang van het personeelsbestand.
Een mogelijkheid die hier invulling aan kan geven is om medewerkers, via een mobiliteitscentrum tijdelijk bij een ander bedrijf te plaatsen. Dit om te voorkomen dat deze medewerkers in de ww belanden. Op het moment dat de medewerkers weer nodig zijn kunt u deze eenvoudig weer terughalen naar uw eigen organisatie.
Wij willen u vragen om via een enquête van Economic Development Board Alphen aan den Rijn (EDBA) aan te geven of u als ondernemer behoefte heeft een mobiliteitscentrum in Alphen aan den Rijn. Dit kan tot 25 juni 2020.