Facebook Twitter
    RTV Hollands Midden
    • Home
    • Over ons
      • Programmering
      • TV Gids
      • Verzorgingsgebied
      • Vacatures
    • Programma’s
      • Sterrenshow
      • Klompentoppers
      • Programma terugluisteren
    • Nieuws
    • Sport
      • Programma voetbalclubs
      • Standen
      • LIVE SCORES
    • Luister online
    • Contact
      • Prikkers
      • Verzoekjes
      • Reclame
    Facebook Twitter
    RTV Hollands Midden
    Home»Showbizz»Frank Smeekens brengt gezellige meezinger uit
    Showbizz

    Frank Smeekens brengt gezellige meezinger uit

    8 november 2019

    Het lied ‘Een beetje Amore’ zal een groot deel van de Nederlandstalige muziekliefhebbers bekend in de oren klinken.

    Grad Damen had hier jaren geleden al veel succes mee. Anno 2019 gaat Frank Smeekens het nummer opnieuw onder de aandacht brengen.
    De tekst die destijds door Manfred Jongenelis was geschreven is identiek gebleven. Het arrangement is echter door Harald Queens behoorlijk onder handen genomen. De herkenbare sound waarmee deze uit Tilburg afkomstige producer naam heeft weten te maken, loopt als een rode draad door de meezinger die bij Rood-Hit-Blauw producties verschijnt.
    Frank was bij Harald op bezoek om te praten over een nieuwe carnavalssingle. ‘Hij produceert al heel wat jaren carnavalsliedjes voor mij. Tijdens het gesprek liet ik doorschemeren dat het me wel leuk leek om een gezellige meezinger op te nemen. Harald kwam met het idee om ‘Een beetje Amore’ in een nieuw jasje te steken. Dat vond ik een prima plan. Harald stuurde me enkele dagen daarna de demo al. Het was precies zoals ik me had voorgesteld. Ik dacht, dan pakken we meteen door voordat iemand anders er mee aan de haal gaat. Ik heb zoiets eerder meegemaakt, in alle enthousiasme vertel je waar je mee bezig bent en iemand anders denkt dan….dat kan ik ook. Dat gebeurt me geen tweede keer’, oppert Frank.
    Vanwege een artiestenreis verbleef Frank afgelopen tijd in Turkije. Hij heeft van de gelegenheid gebruik gemaakt om daar de videoclip op te nemen. Op een mooie locatie werden in de volle zon de mooie beelden geschoten. ‘Dat vond ik een beter plan dan het in Nederland op te nemen. Met een regenjas aan en paraplu in de hand is ook niet charmant’, grapt Smeekens.

    Deel: Facebook Twitter Email WhatsApp

    Gerelateerde berichten

    Robin Topper brengt nieuwe single uit

    28 november 2021

    Johnny Valentino pakt door met nieuwe plaat

    27 november 2021

    Michael Oomen komt uit met een nieuwe single

    26 november 2021

    RTV Hollands Midden
    “Het Hollandse Hart van de Regio”

    Postbus 8
    2460 AA Ter Aar
    0172 604016
    info@rtvhollandsmidden.nl

    RTV Hollands Midden
    RTV Hollands Midden

    De Omroep van Nieuwkoop, Ter Aar, Langeraar, Papenveer, Korteraar, Nieuwveen, Zevenhoven, Vrouwenakker, Noordeinde, Noorden, Noordse Dorp, De Meij, en Woerdense Verlaat.

    Dé omroep van Nieuwkoop

    Post adres

    Postbus 8
    2460 AA Ter Aar
    0172 604016
    info@rtvhollandsmidden.nl

    Facebook Twitter
    • Privacy reglement
    • Privacy statement
    © 2022 RTV Hollands Midden. Designed by Webeyes.

    Vul hierboven je zoekterm in en klik op Enter. Druk Esc om te annuleren.