Facebook Twitter
    RTV Hollands Midden
    • Home
    • Over ons
      • Programmering
      • TV Gids
      • Verzorgingsgebied
      • Vacatures
    • Programma’s
      • Sterrenshow
      • Klompentoppers
      • Programma terugluisteren
    • Nieuws
    • Sport
      • Programma voetbalclubs
      • Standen
      • LIVE SCORES
    • Luister online
    • Contact
      • Prikkers
      • Verzoekjes
      • Reclame
    Facebook Twitter
    RTV Hollands Midden
    Home»Nieuws»Marathon zwemtocht Z.V. de Plas
    Nieuws

    Marathon zwemtocht Z.V. de Plas

    5 september 2019

    Nieuwkoop – Dit jaar is het jubileumjaar voor zwemvereniging de Plas uit Nieuwkoop.

    Er is in de eerste helft van het jaar al een reünie geweest om het 40-jarig bestaan te vieren. Op 7 september is er een jubileumfeest voor alle leden. Vorig seizoen is het heren 1 waterpoloteam van de vereniging gepromoveerd naar de landelijke klasse. Dit is een geweldige prestatie. Deze zomer hebben de heren van het eerste team bijna allemaal doorgetraind om goed voor de dag te komen in de zware landelijke klasse. De speeltijd wordt langer en de tegenstand zal veel zwaarder worden. Daarom heeft een aantal van hen besloten om de zwemtraining tijdens de zomerperiode in de Nieuwkoopse Plassen voort te zetten. De mannen werden steeds enthousiaster en de afstanden steeds langer. Nu de trainingen in het zwembad weer hervat zullen gaan worden, hebben de mannen
    besloten om deze zomer nog één laatste extra lange afstand af te leggen in de plas. Ze zwemmen op zaterdag 7 september (voorafgaand aan het jubileumfeest) een afstand van meer dan 10 kilometer. De route die ze af gaan leggen, loopt van restaurant Zoetwater aan het Zuideinde van Nieuwkoop, via  strand Zomer, de Watergeus in Noorden naar het eindpunt bij Restaurant Tijsterman in Nieuwkoop. De zwemmers starten om 11.00 uur. De hele tocht zal ongeveer 3 uur in beslag gaan nemen. De heren zijn op diverse punten aan te moedigen. Bijvoorbeeld bij de start bij Zoetwater (11.00 uur) of bij de fi nish bij Tijsterman (14.00 uur) maar ook op het bruggetje bij het Meijepad (11.30 uur) of op de steiger bij strand Zomer. Na de marathon-zwemtocht zijn deze mannen zeker helemaal klaar voor het seizoen 2019-2020. De eerste wedstrijd op zaterdag 14 september tegen Rotterdam 1 begint om 18.15 uur in Zwembad de Wel.

    Deel: Facebook Twitter Email WhatsApp

    Gerelateerde berichten

    Voorbeschouwingen 3A: Zaterdag 21 mei

    17 mei 2022

    Ter Hoeve en Wijfje bij De Kale Kenners

    16 mei 2022

    Tussenstanden Kale Kenners Cup per 16 mei

    16 mei 2022

    RTV Hollands Midden
    “Het Hollandse Hart van de Regio”

    Postbus 8
    2460 AA Ter Aar
    0172 604016
    info@rtvhollandsmidden.nl

    RTV Hollands Midden
    RTV Hollands Midden

    De Omroep van Nieuwkoop, Ter Aar, Langeraar, Papenveer, Korteraar, Nieuwveen, Zevenhoven, Vrouwenakker, Noordeinde, Noorden, Noordse Dorp, De Meij, en Woerdense Verlaat.

    Dé omroep van Nieuwkoop

    Post adres

    Postbus 8
    2460 AA Ter Aar
    0172 604016
    info@rtvhollandsmidden.nl

    Facebook Twitter
    • Privacy reglement
    • Privacy statement
    © 2022 RTV Hollands Midden. Designed by Webeyes.

    Vul hierboven je zoekterm in en klik op Enter. Druk Esc om te annuleren.