Ter Aar – Op zaterdag 29 april en 13 mei is er van 9.30 uur tot 15.30 uur in en rondom gebouw “De Ark” nabij de hervormde kerk aan de Aardamseweg nr 8 weer de traditionele spulletjesmarkt voor het goede doel.
Voor heel schappelijke prijzen worden er allerhande leuke en bruikbare spullen te koop aangeboden zoals: curiosa, keramiek, gereedschap, electronica, speelgoed, antiek, boeken, L.P’s, puzzels, kleinmeubelen enz.
Een bezoek aan de gezellige koffiehoek is ook aan te bevelen want tijdens het koffie of theedrinken zijn er ook de (al of niet waargebeurde) dorpsnieuwtjes aan te horen. Achter het kerkgebouw nabij het voormalige gemeentehuis is ruime parkeergelegenheid. Voor info: tel 0622094538.