Nieuwkoop – In maart hingen er op verschillende plekken in de kernen Nieuwkoop, Nieuwveen en Langeraar posters met kinderen uit die dorpen. Zij vroegen aandacht voor de verkeersveiligheid. In het najaar gaan we deze posteractie herhalen in Noorden, Ter Aar en nogmaals Nieuwkoop. In Ter Aar en Noorden kunnen wij jouw hulp gebruiken.
Want verkeersveiligheid is enorm belangrijk. Daarom vind je overal drempels, wegversmallingen en verkeersborden. Maatregelen die ervoor moeten zorgen dat automobilisten zich aan de snelheid houden. Maar dit gebeurt niet altijd en dat levert soms gevaarlijke situaties in het verkeer op. Met de postercampagne “Bekende gezichten” willen we ervoor zorgen dat automobilisten zich aan de snelheid houden.
Het plan is om in november rondom scholen en doorgaande wegen borden te plaatsen met gezichten van mensen uit de betreffende dorpen. Want zeg nou zelf, je neemt toch eerder advies aan van een bekende dan van een vreemde?
* Maandag 24 oktober maken we tussen 14:30 en 16:30 uur foto’s in Ter Aar
* Donderdag 27 oktober maken we tussen 14.30 en 16:30 uur foto’s in Noorden
Wil jij bijdragen aan een veilige verkeerssituatie in jouw wijk of rondom school? Zou je het leuk vinden om model te staan met je broertje, zusje, vriendje, opa, oma, juf, meester of met je hond voor de posters in jouw dorp? Kom jij uit Ter Aar of Noorden en ben jij beschikbaar op de genoemde datum? Meld je dan vóór donderdag 20 oktober aan door een mail te sturen naar redactie@nieuwkoop.nl (bij kinderen graag de aanmelding door een ouder/verzorger).
Laten we met elkaar ons best doen om de wijk een stukje veiliger te maken.